Kopimask

KOPIMASK

 

Chemické přípravky - čističe

 

Kopimask BlocofixBlocofix

Kvalitní vykrývací a retušovací roztok. Střední viskozita, vhodný pro sítotiskové tkaniny od 45 vláken na 1 cm výše. Dobře se roztírá a po tisku snadno odstranitelný vodou.

 

Kopimask Disolix ECO-310Disolix eco 310

Čistící rozpouštědlo pro čištění sítotiskových šablon od středně agresivních barev. Velmi málo prchavé.

 

Kopimask Disolix GELDisolix gel

Čistící gel určený pro odstranění starších zbytků barvy a kopírovacích roztoků ze sítotiskové. Pro zvýšení účinku smíchat s Kaustimaskem.

 

Kopimask FixaplastFixaplast

Je  vytvrzovač pro vodou ředitelné barvy ke kopírovacímu roztoku Rotomask CS.

 

Kopimask Kaustimask SKaustimask

Alkalická čistící pasta s jemnými brousícími účinky. Vhodná pro regeneraci sítotiskových tkanin. V kombinaci s Disolix gelem velmi účinná.

 

Kopimask Kopi-Glasmat-PastaKopi glassmat pasta

Je přípravek pro matování skla technikou sítotisku

 

Kopimask PrepamaskPrepamask

Odmašťovací přípravek ve formě gelu, připraven k okamžitému použití, nestéká ze sítotiskové tkaniny ani ve svislém stavu. Vhodný pro všechny typy tkaniny.

 

Kopimask Remostar C15Remostar C15

Velmi účinný a šetrný čistič sítotiskových šablon od zbytků sítotiskových barev a kopírovacích roztoků. Při menším znečištění může být ředěn vodou v poměru 1:1. Aplikace: naneste kartáčem nebo houbou na obě strany šablony, nechte působit několik desítek minut, opláchněte a vystříkejte vodou.

 

Kopimask Sero Cero DrySeri cero dry

Odvrstvovací prostředek na odstranění šablonových vrstev ze sítotiskové tkaniny. Dodáváme jako prášek. V balení 50g je určen  na 10 litrů vody. Velmi rychlý účinek odvrstvení.

 

Kopimask Seri-cero GelSeri cero gel

Odvrstvovací prostředek gel - nestéká ze síta.

 

Kopimask STARGEL-350Stargel 350

Je určen pro odstraňování houževnatých zbytků kopírovacích roztoků ze sítotiskových šablon. Aplikace: naneste v dostatečném množství na obě strany suché sítotiskové šablony a nechte působit 30-40 minut. Opláchněte a vystříkejte vodou. Přípravek nesmí na tkanině uschnout, proto vrstvu dle potřeby obnovujte.

 

Kopimask Zero GhostZero ghost

Čistící prostředek pro odstranění houževnatých zbytků barev a kopírovacích roztoků ze sítotiskové tkaniny. Nutný v kombinaci s Disolix gelem.

 

Kopírovací roztoky

 

Serimask ROTOMASK-CSRotomask CS

Kopírovací roztok určen jak pro barvy na bázi organických rozpouštědel, tak na bázi vody. Velmi dobrá rozlišovací schopnost, krátké osvitové časy. Vhodný zvláště pro potisk textilu. Po vytvrzení Fixaplastem stoprocentní odolnost vůči barvám na vodním základě.

 

Kopimask Zoico Dual - TCZoico Dual TC

Velmi kvalitní roztok s širokým použitím. V nezcitlivělém stavu záruční doba 1 rok, v zcitlivělém stavu při teplotě 15°C 4 týdny.